Energetická biznis analýza

Stále sa vám nedariť dosiahnuť vytúžené výsledky v podnikaní?

Cítite, že niečo drhne a neviete, čo to je?

Pomocou energetickej biznis analýzy vám pomôžem prísť na to, čo nie je v súlade. Odhalíme, čo je potrebné zmeniť, aby vám podnikanie konečne prinášalo čiastku, po ktorej prahne vaše srdce.

Aj biznisové projekty sú energetické entity

Sú vlastne predĺžením vás samých. Nie je dôležité len to, čo robíte, ale aj ako to robíte. Cez načítanie z Akáši vám pomôžem vám identifikovať oblasti biznisu, ktoré stoja v ceste vašim finančným cieľom. Ušetrím vám čas a námahu, ktorú by ste investovali do nefunkčných vecí či procesov.

Pozriem sa na 6 oblastí vášho biznisu a zistím, či sú v súlade s vaším finančným zámerom:

  • vy a vaši spolupracovníci
  • služby a produkty: čo, ako a za koľko
  • klienti
  • marketing: forma, obsah a frekvencia
  • predaj: postoj, obsah a štruktúra
  • biznis systémy: nástroje a metódy

A ako to prebieha?

silvia-solarikova-spiritualna-biznis-koucka

Ako to prebieha?

Na základe mena pri narodení, dátumu a miesta narodenia načítam z Akáše energiu vášho biznisu a oblasti, ktoré potrebujú zmenu. Akáša je niečo ako Vesmírny Google, kde sídlia informácie o duši a všetkom, čo s ňou súvisí. Teda aj o vašom biznise.

Počas online konzultácie sa ponoríme hlbšie do oblasti, ktoré nie sú v súlade. Nie, nepoviem vám presne, čo a ako máte urobiť.

Pomôžem vám však určiť, v ktorých oblastiach je potrebné urobiť zmenu. Môže to byť napríklad cena produktu alebo spôsob, akým ho predávate. Budete mať možnosť pýtať sa, čo vás zaujíma. Môžeme urobiť aj spoločný brainstorming,  Konzultácia trvá 60 minút a prebieha cez aplikáciu Zoom.

Cena za túto službu vrátane 60  minútovej konzultácie je 3800  CZK.

o energetickej biznis analýze

quote

Na začátku jsem Silvii dala nějaké základní údaje o své práci a popsala jí své cíle do budoucna. Silvia opět velmi trefně pojmenovala, co mi v podnikání funguje, kde jsou jaké rezervy a na čem by se dalo zapracovat.

Spolupráci se Silvií velmi doporučuji. Třeba si potvrdíte, co už jste tušili (a i to je překvapivě silný zážitek), možná ale objevíte úplně nové obzory pro sebe i svoje podnikání.

Šárka Mertová, koučka
silvia-solarikova-spiritualna-biznis-koucka

Ešte pár slov o mne

Volám sa Silvia Soláriková a som spirituálna biznis koučka. Pracujem s vedomými podnikateľkami a lídrami, ktorí  chcú posunúť svoj biznis na ďalšiu úroveň a tvoriť v súlade s esenciou svojej duše.

Povediem vás, aby ste sa napojili na svoju vnútornú múdrosť, videli svoje vízie v krajine snov a zhmotnili ich v 3D realite.