Energetický koučing

Chcete posunúť podnikanie na ďalšiu úroveň a brzdí vás strach?

Potrebujete si urobiť jasno v biznise, aby vám neprerástol cez hlavu?

Rozžiarte svoje podnikanie esenciou duše

Povediem vás, aby ste sa napojili na svoju vnútornú múdrosť, videli vízie v krajine snov a mali odvahu ukázať ich svetu. Nájdeme spôsob, ako rozvinúť vaše podnikanie v súlade s vašou dušou.

Ste pripravená, pozrieť sa do hĺbky svojej duše a objaviť tam skryté poklady?

Najprv zmapujeme, kde sa momentálne nachádzate a kam chcete smerovať. Posvietim vám na miesta, kde by ste sa sami báli pozrieť. Vypustíme kostlivcov zo skrine, aby už nemuseli z vnútra búšiť na zavreté dvere. Prečistíme, čo vám neslúži. Už je čas odhodiť závažia a vydať sa na cestu za túžbou vášho srdca. Navýšime vašu osobnú energiu.

Vesmír nereaguje na vaše slová, ale na vaše vibrácie >

silvia-solarikova-spiritualna-biznis-koucka

Energia je alfou a omegou úspechu

Som spirituálna biznis koučka a konzultantka. Vo svojej práci vychádzam z koučouvacieho prístupu, ktorý obohacujem  o svoje vhľady a terapeutické či mentorigové vsuvky.

Načítam informácie o vašej duši a biznise z Akáši alias Vesmírneho Googlu. Vnímam vašu energiu a spôsob svojej práce ladím na základe vašich potrieb.

Povedali o mojom koučingu

quote

Silvia má úžasný dar dostat z hloubi vaši duše odpovědi na vaše nejniternější otázky, ale také provést emocemi, a zbavit se přesvědčení, která vám neslouží. A na co nikdy nezapomenu, je její umění vždy v tu pravou chvíli vám pomocí vizualizace ukázat vaši vnitřní sílu.

Jsem velmi vděčná a šťastná, že jsem Silvii poznala a rozhodla se tehdy pro koučink právě s ní. Byl to pro mě dosud opravdu jeden z nejdůležitějších a nejvýznamnějších kroků na mé podnikatelské ale i životní cestě.

Denisa Jaukerová, Time & Energy Management

quote

V každé konzultaci jsme otevřely nová témata a z každé jsem si odnesla několik AHA uvědomění. Vymyslely jsme i nějaké nové služby. Silvie mi pomohla pochopit, z čeho pramení některé mé strachy v podnikání, a postupně jsme tyto strachy odbourávaly.

Tříměsíční koučink se Silvií vnímám jako velký průlom. Sebrala jsem odvahu překonat zase další komfortní zóny, které mě posunuly dál, a získala v podnikání více sebevědomí.

Martina Kubecová, výživová koučka a lektorka

quote

Koučink a naše společná cesta, kterou jsi mě provedla, pro mě byla velmi přínosná. Utřepala jsem si v mysli mnoho nejasností a zároveň jsem se ukotvila v tom, co je skutečně „moje“.

Nejprve jsem měla obavy z online prostoru, ve kterém koučuješ, ale mohu všechny ujistit, že to je velmi pohodlné, a hlavně pro mě místně i časově operativní. Jsem ale ráda, že se známe nyní už i osobně, protože to dává další rozměr naší spolupráci.

Veronika Veru Volejníková, Dílna U DUBU

silvia-solarikova-spiritualna-biznis-koucka

Chcete sa vydať na cestu a zahodiť, čo vám neslúži?

Zarezervujte si spoznávacie stretnutie, kde mi poviete viac o vašich snoch a plánoch. Pozrieme sa, ako vám môžem pomôcť vo vašich zámeroch. Spoznávacie stretnutie prebieha online a stojí 500 CZK. Keď sa následne rozhodnete pre niektorú z mojich služieb, bude cena znížená o túto čiastku.