Esencia vašej duše

Chcete vedieť, kým ste na úrovne duše a kde sa skrýva vaša zóna génia?

Pomocou načítania z Akáše alias Vesmírneho Googlu zistím dary a charakteristiku vašej duše.

Každá duša dostala pri stvorení do vienku špecifický energetický mix a kvality. Pozriem sa, aký je ten váš a v čom spočíva vaša superpower, hlavný dar duše.

  Keď spoznáte svoju dušu, pomôže vám to:

  • napojiť sa na životodarnú energiu a prúd hojnosti,
  • jednať v súlade s esenciou vašej duše.
  • lepšie sa rozhodovať na pracovných a životných križovatkách,
  • určiť ďalší smer v práci či podnikaní,
  • porozumieť, aký spôsob marketingu je vám vlastný,
  • vybrať činnosti, ktoré delegovať a ktoré si ponechať.

  Ako to prebieha?

  silvia-solarikova-spiritualna-biznis-koucka

  Ako to prebieha?

  Na základe mena pri narodení, dátumu a miesta narodenia načítam z Akáše 3 hlavné dary duše a jej charakteristiku. Akášu si predstavte ako Vesmírny Google, kde sídlia informácie o vašej duši.

  Počas online konzultácie vám vysvetlím význam darov a možnosti, ako ich aplikovať v podnikaní či osobnom živote. Prevediem vás vizualizáciou Stretni sa so svojou dušou. Budete mať možnosť pýtať sa, čo vás zaujíma.

  Konzultácia trvá 60 minút a prebieha cez aplikáciu Zoom. Cena vrátane 60 minútovej konzultácie je 3500 CZK.

  Povedali o esencii duše

  quote

  Silvii jsem poznala jako koučku a když jsem zjistila, že nabízí načítání darů duše, hodně mě to zaujalo. Sice jsem spíš racionálně založená, ale jsem docela zvědavá a otevřená novým přístupům.

  Nebyla jsem si jistá, co přesně mě bude čekat, ale měla jsem chuť to vyzkoušet. Silvie si ode mě vzala pár základních údajů a pak jsme spolu během půlhodinového sezení probraly, co zjistila. Byla jsem příjemně překvapená, jak neuvěřitelně přesné bylo to, co mi Silvia řekla a jak to krásně zapadlo do sebe.

   Šárka Mertová, koučka
  quote

  Energetický koučink mi ukázal cesty a možnosti, kudy ve svém podnikáni jít, abych šla v souladu se svou duši. Zjistila jsem, jaké jsou mé dary a jak se projevují v praxi.

  Důkaz o tom, že to funguje, přišel dnes, kdy přišla moje VIP klientka a já věděla, že to je ona. Kdybych neznala svoje dary duše, nikdy bych tuto klientku nepotkala.

  Veronika Pačesová, specialistka na sociální projekty
  silvia-solarikova-spiritualna-biznis-koucka

  Ešte pár slov o mne

  Volám sa Silvia Soláriková a som spirituálna biznis koučka. Pracujem s vedomými podnikateľkami a lídrami, ktorí  chcú posunúť svoj biznis na ďalšiu úroveň a tvoriť v súlade s esenciou svojej duše.

  Povediem vás, aby ste sa napojili na svoju vnútornú múdrosť, videli svoje vízie v krajine snov a zhmotnili ich v 3D realite.