Referencie

quote

Sebrala jsem odvahu překonat další komfortní zóny a získala v podnikání více sebevědomí

Se Silvií jsem začala spolupracovat ve chvíli, kdy jsem cítila, že se ve svém podnikání nemůžu hnout z místa. Hned během první konzultace jsem pochopila, proč tomu tak bylo. Silvie mi načetla a vysvětlila, jaké jsou mé dary duše a všechno to najednou do sebe zapadlo. Pochopila jsem, co dělám špatně a proč. Proč stojím na místě, přestože tvrdě pracuji, a kam naopak úsilí směřovat, aby to bylo v souladu s mojí přirozeností a schopnostmi.

V každé konzultaci jsme otevřely nová témata a z každé jsem si odnesla několik AHA uvědomění. Vymyslely jsme i nějaké nové služby. Silvie mi pomohla pochopit, z čeho pramení některé mé strachy v podnikání, a postupně jsme tyto strachy odbourávaly. Tříměsíční koučink se Silvií vnímám jako velký průlom. Sebrala jsem odvahu překonat zase další komfortní zóny, které mě posunuly dál, a získala v podnikání více sebevědomí.

Martina Kubecová, výživová koučka a lektorka
quote

Kdybych neznala svoje dary duše, nikdy bych tuto klientku nepotkala

Energetický koučink mi ukázal cesty a možnosti, kudy ve svém podnikáni jít, abych šla v souladu se svou duši. Zjistila jsem, jaké jsou mé dary a jak se projevují v praxi.

Důkaz o tom, že to funguje, přišel dnes, kdy přišla moje VIP klientka a já věděla, že to je ona. Kdybych neznala svoje dary duše, nikdy bych tuto klientku nepotkala.

Veronika Pačesová, specialistka na sociální projekty
quote

Potvrzení mě vyvedlo z úvah, jestli se nezaměřit někam jinam a Silvia mi dala i tipy jak své dary lépe využít

Dnes jsem absolvovala konzultaci s Silvii ke čtení esence duše a mým třem darům a jsem nadšená.

Mými dary jsou Láska a léčení (1. dar), které mám předávat skrze hmotu – tělo (2. dar) a výsledkem pro lidi je harmonie, soulad (3. dar). A to přesně dělám – otevírám a zvědomuji s klienty jejich bloky, emoce a traumata, pomáhám jim je uvolňovat z těla a oni se pak cítí celistvější, klidní, prozáření… Dlouho jsem k této „práci“ dozrávala a tušila jsem, že tohle je mé životní určení, ale stejně jsem si nebyla jistá…

I když to může vypadat, že jsem si „jen“ potvrdila co jsem tušila, tak to potvrzení mě právě vyvedlo z úvah, jestli se nezaměřit někam jinam a Silvia mi dala i tipy jak své dary lépe využít. Takže určitě doporučuji i těm, kteří mají pocit, že ví.

Taky jsem dostala tipy např. jakým způsobem je vhodnější svou práci propagovat nebo na co si dát u sebe pozor i v běžném životě. Nakonec jsem se dověděla odkud pochází má duše a bylo to tak niterné zjištění, že se mi chtělo plakat.

Moc doporučuji, úplně mě to nakoplo.

Eva Vojtěchovká, Cranioterapeutka
quote

Silvia mi zvědomila témata, která potřebuji projasnit

Informace, které mi Silvia během konzultace předala byly jako střípky, které už dlouho scházely v mozaice mé práce. Pozorovala jsem, že mnoho z běžně doporučovaných postupů potřebuji jinak, ale nedokázala jsem přesně poznat čím to je. Teď už vím a je to nesmírná úleva.

Silvia mi zvědomila témata, která potřebuji projasnit a mnoho z nich mi už během sezení pomohla vnímat z úplně jiné perspektivy.

Dodala mi odvahy být více vidět a mnohem více otiskovat sama sebe do mé práce i komunikace.

Klára Hrubá, Žijú radost
quote

Silvia vyzařuje klid, teplo a pohodu

Silvia mi během koučinku pomohla zorientovat se v mých aktuálních životních tématech. Pomohla mi pochopit, kterým cílům dát prioritu. Aktivním nasloucháním a zpětným dotazováním mě v rozhovoru přivedla k několika aha-momentům. Dala mi tipy, jak změnit některé nefungující automatické vzorce chování. Doporučila mi cvičení a techniky, jak dosáhnout svých cílů a zároveň si uchovat vnitřní klid a vyrovnanost.

Silvia je inspirativní bytost, s níž je velmi příjemná spolupráce. Vyzařuje klid, teplo a pohodu.

Iva Tesaříková, copywriterka
quote

Pomohlo mi to utřídit si myšlenky a skutečně se podívat na to, co hledám

Hodně mi pomohla i práce s vizualizací, díky Silvii jsem si ujasnila, co dál a jaké kroky podniknu. Silvie je moc milá paní a spolupráce byla velice příjemná a pohodová. Jsem také ráda za možnost využít Skype a koučink vyřešit z pohodlí domova. Děkuji za pomoc.

Petra Čačková, koučka
quote

Silvi má velký dar empatie, umí naslouchat a být velmi tvořivá

Hodně mi sedla práce s vizualizací a s tělem, kterou mne Silvia bezpečně provedla. Myslím si, že lidé v ní pocítí velkou oporu a také podporu, která motivuje.

Tereza Andresová, osobná asistentka
quote

Silvia má úžasný dar dostat z hloubi duše odpovědi na nejniternější otázky a zbavit se přesvědčení, která neslouží

Do koučinkového programu k Silvii jsem se přihlásila s celkem (pro mě) jasným záměrem vyřešit si jeden z mých velkých strachů a omezujících bloků. To jsem však ještě netušila, jak zásadní transformace se ve mně ve skutečnosti odehraje, a na jaká všechna témata v sobě, která potřebovala vytáhnout na povrch a zpracovat, narazíme.

Silvia má úžasný dar dostat z hloubi vaši duše odpovědi na vaše nejniternější otázky, ale také provést emocemi, a zbavit se přesvědčení, která vám neslouží. A na co nikdy nezapomenu, je její umění vždy v tu pravou chvíli vám pomocí vizualizace ukázat vaši vnitřní sílu. Jsem velmi vděčná a šťastná, že jsem Silvii poznala a rozhodla se tehdy pro koučink právě s ní. Byl to pro mě dosud opravdu jeden z nejdůležitějších a nejvýznamnějších kroků na mé podnikatelské ale i životní cestě.

Denisa Jaukerová, Time & Energy Management
quote

Přijde mi, že všechno je možné, že já můžu všechno, pro co se rozhodnu

Právě se Silvií dokončuji 3 měsíční koučink a ráda bych nasdílela, jaké to pro mě bylo. Vnímám u sebe hlavně velký posun v oblasti nastavení mysli. Přijde mi, že všechno je možné, že já můžu všechno, pro co se rozhodnu.

Když narazím na nějaký emoční blok, tak si ho vyťukám a dál budu hledat cesty, jak dávat světu své dary. Díky našim setkáním cítím větší sebejistotu a sebedůvěru, a to je přesně to, co chci já dál posilovat v ženách, věřit v sama sebe.

 

Lucka Bednářová, lektorka v Ženy ve své síle
quote

Nasedla jsem na vlnu a rozjela se do hlubin a dálek

Dala jsem si koučing se Silvii. Bylo to boží, krásně to plynulo a teklo. Nasedla jsem na vlnu a rozjela se do hlubin a dálek…. A ověřila si, že je to ta správná řeka. Nechat věci plynout a bezpečně držet směr. Silvia umí krásně vytáhnout to, co je skryté. Děkuji!

Helena Mošnová, terapeutka
quote

Ukotvila jsem se v tom, co je skutečně „moje“

Koučink a naše společná cesta, kterou jsi mě provedla, pro mě byla velmi přínosná. Utřepala jsem si v mysli mnoho nejasností a zároveň jsem se ukotvila v tom, co je skutečně „moje“.

Nejprve jsem měla obavy z online prostoru, ve kterém koučuješ, ale mohu všechny ujistit, že to je velmi pohodlné, a hlavně pro mě místně i časově operativní. Jsem ale ráda, že se známe nyní už i osobně, protože to dává další rozměr naší spolupráci.

Veronika Veru Volejníková, Dílna U DUBU
quote

Silvie dává do koučinku "ještě něco navíc"

Než jsem potkala Silvii, absolvovala jsem koučink u dvou různých koučů. Po těchto zkušenostech jsem získala pocit, že koučink není metodou pro mě. Přesto jsem mu dala ještě jednu šanci. Silvie mi ukázala, že není problém v metodě, ale že je potřeba, aby si kouč s klientem „sedl“.

Navíc dává Silvie do koučinku „ještě něco navíc“. Přístup Silvie je citlivý a empatický. Bylo to první koučování, o kterém můžu říct, že mi opravdu pomohlo.

Bc. Petra Holubová – Průvodkyně na Cestě
quote

Silvia má velký dar a schopnost nalézt ten správný klíč otevření bran sebepoznání

Koučing kolem mě chodil už pár měsíců a Silvii jsem jsem objevila zrovna v těžkém pracovně rozhodovacím období. Potřebovala jsem si urovnat myšlenky a najít v sobě řešení, jak dál. Silvie mě skvěle navedla, a naše „cvičení“ mě naladilo a nasměrovalo správným směrem.

Koučingem jsem úplně nadšená a rozhodně chci pokračovat, protože Silvia má velký dar a schopnosti nalézt pro mě (a věřím i pro ostatní) ten správný klíč otevření bran sebepoznání. Se Silvií jsem komunikovala on-line přes skype v čase, který nám vyhovoval a byl to skvěle strávený čas. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Petra Rajtmajerová: Zastánkyně aktivního životního stylu a společných aktivit s dětmi
quote

Silvia mi dokázala pomoct ujednotit si představy a najít cestu, jak se mohu dostat ke kýženému výsledku

Silvii jsem měl možnost poznat jako nevšední a velmi úspěšnou projekt manažerku a konzultantku. Její skvělé výsledky byly podmíněny pracovitostí, trpělivostí, tahem na branku a optimismem.

Koučování jsem zažil poprvé v životě a myslím si, že tato technika mi otevřela oči a určitě mám zájem se Silvií v koučinku pokračovat. Díky zkušené a profesionální koučce, jakou bezesporu Silvia je, jsem se u toho cítil dobře a velice pohodlně.

Všem, kteří váhají zda se nechat koučovat bych doporučil, aby neváhali a vydali se za poznáním a objevováním čehokoliv, co je následně učiní více spokojenějšími a šťastnějšími. Silvia mi dokázala ujednotit si své představy a pomohla mi najít cestu jak se postupnými kroky mohu dostat ke kýženému výsledku.

Lukáš Kovanda. Business Develoment Manager